FİRMAMIZ...
Firmamız 2004 yılı itibari ile Otomatik Araç Yıkama makinaları Üretimini,Satışı ve satış sonrası Hizmetlerini yürütmek üzere İzmir de kurulmuştur. Firmamızın kurucu üyelerinin her biri konusunda en az 15 yıllık tecrübeye sahiptir.

Firmamız otomatik araç yıkama makinaları üretimlerinin yanı sıra kişi yada kurumların taleplerine göre her türlü özel tasarım otomatik yıkama sistemlerini de, ARGE Mühendislik çalışmalarıyla projelendirip imal edebilmektedir. Firmamız Üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi ve İstikrarı ile kendini kanıtlayarak şuanda faaliyetine devam ettiği Kısıkköy ESTİM ORG. San. Sitesinde 1500m2 kapalı alanda üretimlerine hızla devam etmektedir.

Üretmiş olduğumuz ürünlerin teknolojik üstünlüklerini daha da arttırarak yeni tip otomatik araç yıkama makinalarını ihtiyaç sahipleri ile buluşturabilmeyi kendimize hedef olarak belirledik ve tasarımlarımızı bu doğrultuda yaptık. Firmamız yapmış olduğu köklü yatırımlar ile üretim kapasitesini geçen yıllara nazaran daha da arttırarak yıllık 150 ile 180 adet çeşitli tiplerde makine olarak belirlemiştir.
Firmamız; Üretimleri ile şu an için Türkiye ve ihracat yapmış olduğu ülkelerin var olan taleplerinin çok daha fazlasını karşılayabilmektedir.
PAZARLAMA ALANIMIZ
Firmamız ürünlerini başta İran olmak üzere Irak, Gürcistan, Libya, Kazakistan ve Rusya gibi Ülkelerin Kamu kuruluşlarına ve özel sektörlerine ihraç etmektedir. Her tip aracı(taksi,minibüs,midibüs, vb..) yıkayabilen, kurutabilen çeşitli büyüklüklerde otomatik araç yıkama makina modellerimizin yanı sıra endüstriyel Rollover Tip ve Tünel tip ( Otobüs, Tır ve Tren )Yıkama sistemleri imalatımız ve isteğe-ihtiyaca bağlı proje çalışmalarımızda bulunmaktadır.

Firmamız CE, TSEK, TÜRKAK ve İSO 9001:2008 Uluslar arası ve yarel kalite belgelerine sahiptir ve üretimini de bu doğrultuda yapmaktadır. Üretmiş olduğumuz makinelerde kullanılan tüm malzemeler CE belgeli dünyaca kabul görmüş sertifikalı ürünlerdir. Firmamız kurulum aşamasında iken sınırsız müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışı içerisinde, Türkiye Genelinde ve Yurt Dışında, Yerel Satış ve Satış sonrası Hizmetler Ağını Bayilikler oluşturarak kurmuştur. Üretmiş olduğumuz ürünlerin pazardaki yerini devamlı genişletmesi de yerel servislerimizin müşteri isteklerine en kısa zamanda cevap vermesidir.
SERTİFİKALARIMIZ